Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Słupsk 8 Maurycego Mochnackiego 12


PNA placówki: 76-202
Miejscowość: Słupsk
Ulica: Maurycego Mochnackiego 12
Gmina: Słupsk
Powiat: Słupsk
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Słupsk. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Słupsk usługi

W budynku poczty Słupsk możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Słupsk zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Słupsk, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Słupsk obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Słupsk godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Słupsk możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Słupsk są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Słupsk dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Słupsk potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Słupsk znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Słupsk umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 263

Ostatnio przeglądane: 2024-03-03 19:20:35

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy