Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Sochaczew 1 1 Maja 22


PNA placówki: 96-500
Miejscowość: Sochaczew
Ulica: 1 Maja 22
Gmina: Sochaczew
Powiat: sochaczewski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Sochaczew. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Sochaczew usługi

W budynku poczty Sochaczew możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Sochaczew zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Sochaczew, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Sochaczew obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Sochaczew godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Sochaczew możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Sochaczew są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki

W celu nadania przesyłki z oddziału Poczty Polskiej Sochaczewpotrzebne będą niezbędne dane do wysyłki. Bez określenia dokładnego adresu list czy paczka nie będzie mógł dotrzeć do adresata i nastąpi zwrot do nadawcy. Informacje takie jak kod pocztowy znajdziesz w serwisie poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Sochaczew daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 714

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 18:49:51

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy