Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Solec-Zdrój Nowy Korczyn Rzeźnicza 6


PNA placówki: 28-136
Miejscowość: Nowy Korczyn
Ulica: Rzeźnicza 6
Gmina: Nowy Korczyn
Powiat: buski
Województwo: świętokrzyskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Nowy Korczyn. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Nowy Korczyn

Poczta mieszcząca się w miejscowości Nowy Korczyn daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Nowy Korczyn jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Nowy Korczyn godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Nowy Korczyn są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Nowy Korczyn godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba wysyłająca paczkę, musi najpierw uzupełnić wszelkie niezbędne dane takie jak dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Każdy potrzebny kod pocztowy został zapisany na stronie poczta-polska.info.pl

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 211

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 17:48:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy