Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Sosnowiec 1 Ostrogórska 31


PNA placówki: 41-210
Miejscowość: Sosnowiec
Ulica: Ostrogórska 31
Gmina: Sosnowiec
Powiat: Sosnowiec
Województwo: śląskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Sosnowiec. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Sosnowiec

Poczta mieszcząca się w miejscowości Sosnowiec daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Sosnowiec jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Sosnowiec godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Sosnowiec są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Sosnowiec godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Sosnowiec

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 425

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 14:27:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy