Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Sosnowiec 19 Teofila Lenartowicza 22


PNA placówki: 41-219
Miejscowość: Sosnowiec
Ulica: Teofila Lenartowicza 22
Gmina: Sosnowiec
Powiat: Sosnowiec
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Sosnowiec - sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Polska Sosnowiec

Punkt Poczty Polskiej funkcjonujący w mieście Sosnowiec umożliwia klientowi wysyłkę listów, paczek czy przesyłek. Wszystkie potrzebne informacje zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Sosnowiec godziny otwarcia

Standardowe godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Sosnowiec pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jednak warto pamiętać, że te godziny mogą ulec zmianie w poszczególne dni. Aby upewnić się co do aktualnego harmonogramu pracy, można skontaktować się z placówką telefonicznie. Poczta Polska Sosnowiec telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Aby wysłać paczkę, należy podać podstawowe dane do wysyłki takie jak adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. W ten sposób pracownicy poczty będą w stanie przekazywać paczkę między poszczególnymi sortowniami, aż dotrze do miejscowości adresata. Poszczególne etapy przekazywania paczki można śledzić dzięki usłudze emonitoring po wprowadzeniu numeru przesyłki. W obrocie krajowym system zwraca informacje na temat listów poleconych, paczek pocztowych, paczek 24, paczek 48, przesyłek Pocztex oraz przesyłek firmowych.


Liczba wyświetleń: 260

Ostatnio przeglądane: 2024-02-21 12:33:35

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy