Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Spławie 53


PNA placówki: 62-592
Miejscowość: Spławie 53
Gmina: Golina
Powiat: koniński
Województwo: wielkopolskie

Szybko i skutecznie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Spławie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Spławie

Usługi, jakie dostępne są w punkcie poczty w mieście Spławie to głównie wysyłka paczek, przesyłek, a także listów. W celu zdobycia większej ilości informacji warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Spławie godziny otwarcia

Godziny otwarcia poczty Spławie pozostają najczęściej niezmienne w dni robocze od poniedziałku do piątku, jednak nie jest to odgórnie ustaloną regułą. Harmonogram pracy poczty Spławie jest taki sam we wszystkie dni tygodnia, z wyjątkiem świąt. Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach godziny otwarcia poczty Spławie mogą ulec zmianie na jeden lub kilka dni, zazwyczaj przed ważnymi świętami. Biorąc pod uwagę ten fakt, przed osobistą wizytą w placówce, jaką jest Poczta Polska Spławie godziny otwarcia powinny być sprawdzone przez petenta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Spławie

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Spławie. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 347

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 23:21:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy