Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Stargard 2 Dobrzany Jana Pawła II 16


PNA placówki: 73-130
Miejscowość: Dobrzany
Ulica: Jana Pawła II 16
Gmina: Dobrzany
Powiat: stargardzki
Województwo: zachodniopomorskie

W Dobrzany znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska na terenie miasta Dobrzany

Każdy zainteresowany usługami pocztowymi może w dowolnej placówce pocztowej skorzystać z wysyłki paczek, wielowymiarowych przesyłek oraz tradycyjnych listów. W ofercie znajduje się również ekspresowa wysyłka, zapewniająca priorytetowe szybkie dostarczenie przesyłki do odbiorcy na terenie całego kraju. Do dyspozycji jest również usługa przesyłki kurierskiej.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Dobrzany

Na miejscu możemy załatwić wiele codziennych spraw, jednak przed wizytą warto sprawdzić godziny otwarcia, które czasem mogą ulec zmianom. Warto wcześniej skontaktować się z placówką, aby uniknąć nieporozumienia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Dobrzany

Chcesz nadać przesyłkę w Dobrzany bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Dobrzany. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Dobrzany

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Dobrzany może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Dobrzany.


Liczba wyświetleń: 491

Ostatnio przeglądane: 2024-04-23 15:27:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy