Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Stargard 2 Wojska Polskiego 44/2


PNA placówki: 73-103
Miejscowość: Stargard
Ulica: Wojska Polskiego 44/2
Gmina: Stargard
Powiat: stargardzki
Województwo: zachodniopomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Stargard | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Stargard

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Stargard oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Stargard zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Stargard godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Stargard są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Stargard jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Stargard

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Stargard specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Stargard

Poczta na terenie miasta Stargard daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Stargardzie, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 243

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 02:57:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy