Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Starogard Gdański 1 Pomorska 7


PNA placówki: 83-203
Miejscowość: Starogard Gdański
Ulica: Pomorska 7
Gmina: Starogard Gdański
Powiat: starogardzki
Województwo: pomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Starogard Gdański | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Starogard Gdański

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Starogard Gdański oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Starogard Gdański zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Starogard Gdański godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Starogard Gdański są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Starogard Gdański jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Starogard Gdański

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Starogard Gdański może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Starogard Gdański.


Liczba wyświetleń: 390

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 06:23:33

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy