Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Starzno 4


PNA placówki: 77-220
Miejscowość: Starzno 4
Gmina: Koczała
Powiat: człuchowski
Województwo: pomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Starzno | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Starzno

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Starzno oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Starzno zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Starzno godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Starzno są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Starzno jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek pocztowych online

Dzięki stronie internetowej poczta-polska.info.pl placówka pocztowa w mieście Starzno umożliwia klientowi śledzenie swojej paczki. Warto więc skorzystać z tej opcji. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu. Jeżeli system nie wykrył danego numeru, należy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych. Ze względu na długość otrzymanego numeru pomyłki przy jego wprowadzaniu mogą mieć miejsce w znaczącej skali.


Liczba wyświetleń: 173

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:35:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy