Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Stębark 64A


PNA placówki: 14-111
Miejscowość: Stębark 64A
Gmina: Grunwald
Powiat: ostródzki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Stębark | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Stębark

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Stębark oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Stębark zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Stębark godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Stębark są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Stębark jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Stębark jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 261

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 01:22:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy