Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Strzebielino Leśna 12/1


PNA placówki: 84-242
Miejscowość: Strzebielino
Ulica: Leśna 12/1
Gmina: Łęczyce
Powiat: wejherowski
Województwo: pomorskie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Strzebielino. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Strzebielino

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Strzebielino możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Strzebielino daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Strzebielino nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Strzebielino

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Strzebielino są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Strzebielino działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Strzebielino zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Strzebielino

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Strzebielino udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 255

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 04:38:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy