Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Strzegowo Wyzwolenia 25


PNA placówki: 06-445
Miejscowość: Strzegowo
Ulica: Wyzwolenia 25
Gmina: Strzegowo
Powiat: mławski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Strzegowo. Godziny otwarcia placówki w Strzegowo i dane adresowe.

Poczta Polska Strzegowo usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Strzegowo uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Strzegowo zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Strzegowo Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Strzegowo działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Strzegowo godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Śledzenie przesyłek pocztowych Strzegowo

Chcesz dowiedzieć się, gdzie jest Twoja paczka? Dzięki usługom Poczty Polskiej w mieście Strzegowo jest to możliwe! Wystarczy wpisać posiadany numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, by poznać aktualną lokalizację paczki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że użytkownicy mogą ustalić jedynie ostatni punkt pocztowy lub sortownię, w której pojawiła się paczka. Nie można śledzić trasy na bieżąco. Sprawa utrudnia się również w przypadku przesyłek zagranicznych. Gdy wpisanie numeru przewozowego nie zwróci oczekiwanego wyniku, konieczne będzie skorzystanie z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 372

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 20:25:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy