Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Strzelce Opolskie 1 Marka Prawego 18


PNA placówki: 47-100
Miejscowość: Strzelce Opolskie
Ulica: Marka Prawego 18
Gmina: Strzelce Opolskie
Powiat: strzelecki
Województwo: opolskie

Poczta Polska Strzelce Opolskie – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Strzelce Opolskie

Usługi Poczty Polskiej w mieście Strzelce Opolskie

Poczta Polska w mieście Strzelce Opolskie jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Strzelce Opolskie stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Strzelce Opolskie to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Strzelce Opolskie jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Strzelce Opolskie godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Strzelce Opolskie działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Strzelce Opolskie mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Strzelce Opolskie, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Strzelce Opolskie

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Strzelce Opolskie usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 257

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 18:10:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy