Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Bytów 1 Borzytuchom Zwycięstwa 58


PNA placówki: 77-141
Miejscowość: Borzytuchom
Ulica: Zwycięstwa 58
Gmina: Borzytuchom
Powiat: bytowski
Województwo: pomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Borzytuchom | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Borzytuchom

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Borzytuchom oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Borzytuchom zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Borzytuchom godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Borzytuchom są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Borzytuchom jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Borzytuchom daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 562

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 15:09:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy