Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Strzyżów n. Wisłokiem Parkowa 7


PNA placówki: 38-100
Miejscowość: Strzyżów
Ulica: Parkowa 7
Gmina: Strzyżów
Powiat: strzyżowski
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Strzyżów. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Strzyżów usługi

W budynku poczty Strzyżów możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Strzyżów zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Strzyżów, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Strzyżów obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Strzyżów godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Strzyżów możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Strzyżów są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Aby wysłać paczkę, należy podać podstawowe dane do wysyłki takie jak adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. W ten sposób pracownicy poczty będą w stanie przekazywać paczkę między poszczególnymi sortowniami, aż dotrze do miejscowości adresata. Poszczególne etapy przekazywania paczki można śledzić dzięki usłudze emonitoring po wprowadzeniu numeru przesyłki. W obrocie krajowym system zwraca informacje na temat listów poleconych, paczek pocztowych, paczek 24, paczek 48, przesyłek Pocztex oraz przesyłek firmowych.


Liczba wyświetleń: 1625

Ostatnio przeglądane: 2024-07-20 15:17:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy