Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Sulechów 1 Aleja Wielkopolska 4


PNA placówki: 66-100
Miejscowość: Sulechów
Ulica: Aleja Wielkopolska 4
Gmina: Sulechów
Powiat: zielonogórski
Województwo: lubuskie

Poczta Polska Sulechów – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Sulechów

Usługi Poczty Polskiej w mieście Sulechów

Poczta Polska w mieście Sulechów jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Sulechów stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Sulechów to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Sulechów jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Sulechów godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Sulechów działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Sulechów mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Sulechów, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Poczta Polska Sulechów śledzenie przesyłek

Placówka poczty Sulechów umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Sulechów.


Liczba wyświetleń: 255

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 07:40:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy