Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Cedry Wielkie M. Płażyńskiego 8


PNA placówki: 83-020
Miejscowość: Cedry Wielkie
Ulica: M. Płażyńskiego 8
Gmina: Cedry Wielkie
Powiat: gdański
Województwo: pomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Cedry Wielkie | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Cedry Wielkie

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Cedry Wielkie oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Cedry Wielkie zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Cedry Wielkie godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Cedry Wielkie są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Cedry Wielkie jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Cedry Wielkie wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 1117

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 14:12:51

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy