Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Szalowa 18


PNA placówki: 38-331
Miejscowość: Szalowa 18
Gmina: Łużna
Powiat: gorlicki
Województwo: małopolskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Szalowa. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Szalowa wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Szalowa daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Szalowa

Poczta Polska Szalowa jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Szalowa godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Szalowa w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Szalowa trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek pocztowych Szalowa

Chcesz dowiedzieć się, gdzie jest Twoja paczka? Dzięki usługom Poczty Polskiej w mieście Szalowa jest to możliwe! Wystarczy wpisać posiadany numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, by poznać aktualną lokalizację paczki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że użytkownicy mogą ustalić jedynie ostatni punkt pocztowy lub sortownię, w której pojawiła się paczka. Nie można śledzić trasy na bieżąco. Sprawa utrudnia się również w przypadku przesyłek zagranicznych. Gdy wpisanie numeru przewozowego nie zwróci oczekiwanego wyniku, konieczne będzie skorzystanie z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 242

Ostatnio przeglądane: 2024-02-23 06:22:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy