Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Szamotuły Powstańców Wielkopolskich 17


PNA placówki: 64-500
Miejscowość: Szamotuły
Ulica: Powstańców Wielkopolskich 17
Gmina: Szamotuły
Powiat: szamotulski
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Szamotuły - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Szamotuły.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Szamotuły

Za pomocą poczty Szamotuły można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Szamotuły zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Szamotuły

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Szamotuły są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Szamotuły pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Szamotuły

Poczta na terenie miasta Szamotuły daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Szamotułach, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 537

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 15:37:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy