Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Szczecin 37 Milczańska 51 A


PNA placówki: 70-137
Miejscowość: Szczecin
Ulica: Milczańska 51 A
Gmina: Szczecin
Powiat: Szczecin
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Szczecin. Godziny otwarcia placówki w Szczecin i dane adresowe.

Poczta Polska Szczecin usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Szczecin uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Szczecin zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Szczecin Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Szczecin działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Szczecin godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska śledź swoją paczkę

Dzięki umożliwieniu śledzenia swojej paczki przez placówkę w mieście Szczecin można sprawdzić gdzie dokładnie ostatnio przebywała nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. System poczty polskiej gromadzi informacje o wszystkich zdarzeniach dotyczących nadanej paczki. Istnieje również możliwość potwierdzenia, że przesyłka została już odebrana pod wskazanym adresem. Poczta polska zastrzega sobie jednak, że dane mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy do roszczeń wobec spółki.


Liczba wyświetleń: 367

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 19:50:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy