Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Chełm 1 Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 41A


PNA placówki: 22-100
Miejscowość: Chełm
Ulica: Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 41A
Gmina: Chełm
Powiat: Chełm
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Chełm. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Chełm usługi

W budynku poczty Chełm możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Chełm zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Chełm, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Chełm obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Chełm godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Chełm możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Chełm są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Chełm monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Chełm daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Chełm podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 1296

Ostatnio przeglądane: 2024-07-22 15:23:05

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy