Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Szczecin 43 Władysława Szafera 186


PNA placówki: 71-250
Miejscowość: Szczecin
Ulica: Władysława Szafera 186
Gmina: Szczecin
Powiat: Szczecin
Województwo: zachodniopomorskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Szczecin i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska usługi na terenie miasta Szczecin

Możliwość wysłania paczek, listów, a także przesyłek pocztowych, jaką oferuje punkt poczty Szczecin jest niewątpliwie bardzo wygodną opcją dla wszystkich klientów. Sprawdź aktualne informacje o cenniku na stronie pocz-polska.info.pl

Poczta Polska Szczecin godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Szczecin są zazwyczaj niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w podobnym czasie od poniedziałku do piątku, umożliwiając klientom realizację swoich potrzeb w dogodnym dla nich czasie. Natomiast w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Szczecin mogą ulec zmianie. Warto więc sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą na poczcie w mieście Szczecin. W niektórych przypadkach Poczta Polska Szczecin może być zamknięta w soboty, zwłaszcza w okresie świątecznym. W takim przypadku warto skontaktować się z placówką telefonicznie lub sprawdzić informacje na stronie internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Szczecin należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Szczecin

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Szczecin daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 387

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 19:44:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy