Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Szczecin 43 Sebastiana Klonowica 46A/U3


PNA placówki: 71-257
Miejscowość: Szczecin
Ulica: Sebastiana Klonowica 46A/U3
Gmina: Szczecin
Powiat: Szczecin
Województwo: zachodniopomorskie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Szczecin. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Szczecin

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Szczecin możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Szczecin daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Szczecin nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Szczecin

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Szczecin są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Szczecin działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Szczecin zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Poczta Polska Szczecin śledzenie przesyłek

Placówka poczty Szczecin umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Szczecin.


Liczba wyświetleń: 420

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 10:21:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy