Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Szczecinek 1 Spółdzielcza 8


PNA placówki: 78-403
Miejscowość: Szczecinek
Ulica: Spółdzielcza 8
Gmina: Szczecinek
Powiat: szczecinecki
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Szczecinek. Godziny otwarcia placówki w Szczecinek i dane adresowe.

Poczta Polska Szczecinek usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Szczecinek uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Szczecinek zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Szczecinek Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Szczecinek działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Szczecinek godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Szczecinek trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 310

Ostatnio przeglądane: 2024-06-14 06:55:58

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy