Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Szprotawa Małomice Jana Pawła II 31


PNA placówki: 67-320
Miejscowość: Małomice
Ulica: Jana Pawła II 31
Gmina: Małomice
Powiat: żagański
Województwo: lubuskie

Poczta Polska Małomice – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Małomice

Usługi Poczty Polskiej w mieście Małomice

Poczta Polska w mieście Małomice jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Małomice stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Małomice to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Małomice jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Małomice godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Małomice działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Małomice mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Małomice, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 625

Ostatnio przeglądane: 2024-04-24 04:34:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy