Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Sztum Ryjewo Lipowa 2


PNA placówki: 82-420
Miejscowość: Ryjewo
Ulica: Lipowa 2
Gmina: Ryjewo
Powiat: kwidzyński
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Ryjewo. Godziny otwarcia placówki w Ryjewo i dane adresowe.

Poczta Polska Ryjewo usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Ryjewo uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Ryjewo zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Ryjewo Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Ryjewo działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Ryjewo godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Ryjewo daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 187

Ostatnio przeglądane: 2024-05-15 14:07:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy