Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Środa Wielkopolska os. Prymasa Wyszyńskiego 6B/34


PNA placówki: 63-003
Miejscowość: Środa Wielkopolska
Ulica: os. Prymasa Wyszyńskiego 6B/34
Gmina: Środa Wielkopolska
Powiat: średzki
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Środa Wielkopolska. Godziny otwarcia placówki w Środa Wielkopolska i dane adresowe.

Poczta Polska Środa Wielkopolska usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Środa Wielkopolska uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Środa Wielkopolska zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Środa Wielkopolska Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Środa Wielkopolska działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Środa Wielkopolska godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Środa Wielkopolska jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 613

Ostatnio przeglądane: 2024-04-22 09:50:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy