Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Świecie nad Wisłą 1 Mały Rynek 5


PNA placówki: 86-100
Miejscowość: Świecie
Ulica: Mały Rynek 5
Gmina: Świecie
Powiat: świecki
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Świecie - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia.

Poczta Polska Świecie

Placówka pocztowa Świecie oferuję wiele usług pocztowych. Między innymi w ofercie można znaleźć wysyłkę i doręczanie listów, przesyłek lub paczek. Z usług można korzystać w godzinach otwarcia placówek.

Godziny pracy poczty polskiej

Placówka poczty polskiej w mieście [miasto] pracuje w godzinach dostosowanych do potrzeb mieszkańców. Dzięki temu możliwe jest załatwienie spraw w oddziale w dogodnym dla siebie czasie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki pocztowej poniżej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Świecie

Chcesz nadać przesyłkę w Świecie bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Świecie. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 240

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 18:55:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy