Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Świecie nad Wisłą 1 Laskowice Parkowa 2


PNA placówki: 86-130
Miejscowość: Laskowice
Ulica: Parkowa 2
Gmina: Jeżewo
Powiat: świecki
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Laskowice. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Laskowice usługi

W budynku poczty Laskowice możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Laskowice zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Laskowice, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Laskowice obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Laskowice godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Laskowice możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Laskowice są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 287

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 22:46:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy