Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Świerklaniec Oświęcimska 17


PNA placówki: 42-622
Miejscowość: Świerklaniec
Ulica: Oświęcimska 17
Gmina: Świerklaniec
Powiat: tarnogórski
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Świerklaniec - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Świerklaniec.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Świerklaniec

Za pomocą poczty Świerklaniec można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Świerklaniec zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Świerklaniec

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Świerklaniec są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Świerklaniec pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki

W celu nadania przesyłki z oddziału Poczty Polskiej Świerklaniecpotrzebne będą niezbędne dane do wysyłki. Bez określenia dokładnego adresu list czy paczka nie będzie mógł dotrzeć do adresata i nastąpi zwrot do nadawcy. Informacje takie jak kod pocztowy znajdziesz w serwisie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Świerklaniec daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 460

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 10:14:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy