Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Święta Lipka 20


PNA placówki: 11-442
Miejscowość: Święta Lipka 20
Gmina: Reszel
Powiat: kętrzyński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Święta Lipka | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Święta Lipka

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Święta Lipka oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Święta Lipka zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Święta Lipka godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Święta Lipka są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Święta Lipka jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring Poczta Polska Święta Lipka

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Święta Lipka jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 135

Ostatnio przeglądane: 2023-12-02 06:12:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy