Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Tarczyn k. Warszawy Prażmów Piotra Czołchańskiego 1


PNA placówki: 05-505
Miejscowość: Prażmów
Ulica: Piotra Czołchańskiego 1
Gmina: Prażmów
Powiat: piaseczyński
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Prażmów. Godziny otwarcia placówki w Prażmów i dane adresowe.

Poczta Polska Prażmów usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Prażmów uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Prażmów zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Prażmów Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Prażmów działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Prażmów godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Nadanie paczki wymaga od klienta paru istotnych rzeczy. Przede wszystkim musi on znać adres swój oraz docelowy. Aby sprawdzić kody pocztowe, dobrym pomysłem jest odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 941

Ostatnio przeglądane: 2024-05-20 21:38:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy