Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Tarnów Koszycka 4


PNA placówki: 33-103
Miejscowość: Tarnów
Ulica: Koszycka 4
Gmina: Tarnów
Powiat: Tarnów
Województwo: małopolskie

Szybko i skutecznie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Tarnów. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Tarnów

Usługi, jakie dostępne są w punkcie poczty w mieście Tarnów to głównie wysyłka paczek, przesyłek, a także listów. W celu zdobycia większej ilości informacji warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Tarnów godziny otwarcia

Godziny otwarcia poczty Tarnów pozostają najczęściej niezmienne w dni robocze od poniedziałku do piątku, jednak nie jest to odgórnie ustaloną regułą. Harmonogram pracy poczty Tarnów jest taki sam we wszystkie dni tygodnia, z wyjątkiem świąt. Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach godziny otwarcia poczty Tarnów mogą ulec zmianie na jeden lub kilka dni, zazwyczaj przed ważnymi świętami. Biorąc pod uwagę ten fakt, przed osobistą wizytą w placówce, jaką jest Poczta Polska Tarnów godziny otwarcia powinny być sprawdzone przez petenta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 209

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 15:13:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy