Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Tarnów 2 pl. Dworcowy 2


PNA placówki: 33-110
Miejscowość: Tarnów
Ulica: pl. Dworcowy 2
Gmina: Tarnów
Powiat: Tarnów
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Tarnów. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Tarnów usługi

W budynku poczty Tarnów możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Tarnów zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Tarnów, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Tarnów obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Tarnów godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Tarnów możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Tarnów są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Tarnów powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Tarnów

Poczta Polska w miejscowości Tarnów daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Tarnów za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 1219

Ostatnio przeglądane: 2024-07-20 23:50:08

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy