Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Tczew Braci Grimm 4


PNA placówki: 83-103
Miejscowość: Tczew
Ulica: Braci Grimm 4
Gmina: Tczew
Powiat: tczewski
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Tczew - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Tczew Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Tczew. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Tczew godziny otwarcia

Poczta Polska Tczew działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Tczew w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Tczew może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Tczew godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Tczew przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Tczew

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Tczew może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Tczew.


Liczba wyświetleń: 230

Ostatnio przeglądane: 2024-04-22 18:25:07

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy