Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Chmieleń 69


PNA placówki: 59-624
Miejscowość: Chmieleń 69
Gmina: Lubomierz
Powiat: lwówecki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Chmieleń. Godziny otwarcia placówki w Chmieleń i dane adresowe.

Poczta Polska Chmieleń usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Chmieleń uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Chmieleń zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Chmieleń Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Chmieleń działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Chmieleń godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Śledzenie paczek Chmieleń

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Chmieleń jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 286

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:40:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy