Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Toruń Szosa Chełmińska 176


PNA placówki: 87-121
Miejscowość: Toruń
Ulica: Szosa Chełmińska 176
Gmina: Toruń
Powiat: Toruń
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Toruń. Godziny otwarcia placówki w Toruń i dane adresowe.

Poczta Polska Toruń usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Toruń uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Toruń zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Toruń Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Toruń działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Toruń godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Toruń

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Toruń daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 364

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 17:46:17

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy