Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Toszek Dworcowa 30


PNA placówki: 44-180
Miejscowość: Toszek
Ulica: Dworcowa 30
Gmina: Toszek
Powiat: gliwicki
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Toszek. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Toszek usługi

W budynku poczty Toszek możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Toszek zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Toszek, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Toszek obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Toszek godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Toszek możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Toszek są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Toszek

Poczta Polska w miejscowości Toszek daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Toszek za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 292

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 21:14:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy