Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Trawniki 605


PNA placówki: 21-044
Miejscowość: Trawniki 605
Gmina: Trawniki
Powiat: świdnicki
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Trawniki. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Trawniki usługi

W budynku poczty Trawniki możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Trawniki zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Trawniki, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Trawniki obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Trawniki godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Trawniki możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Trawniki są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Trawniki

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Poczta Polska śledź swoją paczkę

Dzięki umożliwieniu śledzenia swojej paczki przez placówkę w mieście Trawniki można sprawdzić gdzie dokładnie ostatnio przebywała nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. System poczty polskiej gromadzi informacje o wszystkich zdarzeniach dotyczących nadanej paczki. Istnieje również możliwość potwierdzenia, że przesyłka została już odebrana pod wskazanym adresem. Poczta polska zastrzega sobie jednak, że dane mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy do roszczeń wobec spółki.


Liczba wyświetleń: 282

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 03:31:51

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy