Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Trąbki Osadnicza 10


PNA placówki: 08-440
Miejscowość: Trąbki
Ulica: Osadnicza 10
Gmina: Pilawa
Powiat: garwoliński
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Trąbki | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Trąbki

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Trąbki oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Trąbki zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Trąbki godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Trąbki są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Trąbki jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Trąbki

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Trąbki. Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 206

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:22:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy