Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Trzęsów b/n


PNA placówki: 59-150
Miejscowość: Trzęsów b/n
Gmina: Grębocice
Powiat: polkowicki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Trzęsów. Godziny otwarcia placówki w Trzęsów i dane adresowe.

Poczta Polska Trzęsów usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Trzęsów uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Trzęsów zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Trzęsów Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Trzęsów działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Trzęsów godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Trzęsów daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 228

Ostatnio przeglądane: 2024-02-23 07:29:03

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy