Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Tuchów Kolejowa 8


PNA placówki: 33-174
Miejscowość: Tuchów
Ulica: Kolejowa 8
Gmina: Tuchów
Powiat: tarnowski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Tuchów. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Tuchów usługi

W budynku poczty Tuchów możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Tuchów zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Tuchów, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Tuchów obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Tuchów godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Tuchów możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Tuchów są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek pocztowych online

Dzięki stronie internetowej poczta-polska.info.pl placówka pocztowa w mieście Tuchów umożliwia klientowi śledzenie swojej paczki. Warto więc skorzystać z tej opcji. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu. Jeżeli system nie wykrył danego numeru, należy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych. Ze względu na długość otrzymanego numeru pomyłki przy jego wprowadzaniu mogą mieć miejsce w znaczącej skali.


Liczba wyświetleń: 292

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 10:18:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy