Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Tyczyn Lubenia 131


PNA placówki: 36-042
Miejscowość: Lubenia 131
Gmina: Lubenia
Powiat: rzeszowski
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Lubenia. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Lubenia usługi

W budynku poczty Lubenia możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Lubenia zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Lubenia, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Lubenia obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Lubenia godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Lubenia możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Lubenia są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 252

Ostatnio przeglądane: 2024-02-23 00:17:30

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy