Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wadowice os. Osiedle Mikołaja Kopernika 10 B


PNA placówki: 34-100
Miejscowość: Wadowice
Ulica: os. Osiedle Mikołaja Kopernika 10 B
Gmina: Wadowice
Powiat: wadowicki
Województwo: małopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Wadowice? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Wadowice

Placówka Poczty Wadowice oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Wadowice w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Wadowice to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Wadowice to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Wadowice

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Wadowice są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Wadowice mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 291

Ostatnio przeglądane: 2024-03-01 11:15:34

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy