Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Aleksandrów Łódzki 1 Warszawska 3


PNA placówki: 95-069
Miejscowość: Aleksandrów Łódzki
Ulica: Warszawska 3
Gmina: Aleksandrów Łódzki
Powiat: zgierski
Województwo: łódzkie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Aleksandrów Łódzki. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Aleksandrów Łódzki wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Aleksandrów Łódzki daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Aleksandrów Łódzki

Poczta Polska Aleksandrów Łódzki jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Aleksandrów Łódzki godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Aleksandrów Łódzki w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Aleksandrów Łódzki

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Aleksandrów Łódzki specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Poczta Polska Aleksandrów Łódzki monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Aleksandrów Łódzki daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Aleksandrów Łódzki podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 806

Ostatnio przeglądane: 2024-07-12 13:03:53

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy