Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wałbrzych Jana Pawła II 3g


PNA placówki: 58-316
Miejscowość: Wałbrzych
Ulica: Jana Pawła II 3g
Gmina: Wałbrzych
Powiat: Wałbrzych
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Wałbrzych - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Wałbrzych.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Wałbrzych

Za pomocą poczty Wałbrzych można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Wałbrzych zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Wałbrzych

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Wałbrzych są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Wałbrzych pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Wałbrzych przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Monitoring Poczta Polska Wałbrzych

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Wałbrzych jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 317

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 08:11:15

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy