Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wałbrzych 14 Joachima Lelewela 3


PNA placówki: 58-306
Miejscowość: Wałbrzych
Ulica: Joachima Lelewela 3
Gmina: Wałbrzych
Powiat: Wałbrzych
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Wałbrzych - skorzystaj z oferty usług i sprawdź ceny. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Dostępne usługi Poczta Polska Wałbrzych

Poczta Polska punkt Wałbrzych oferuje wiele usług związanych między innymi z wysyłaniem paczek, listów czy przesyłek. Wszystkie informacje dostępne na stronie bądź w punkcie Wałbrzych.

Poczta Polska Wałbrzych godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Wałbrzych zazwyczaj nie różnią się od poniedziałku do piątku. Najczęściej harmonogram pracy Poczty Polskiej pozostaje niezmienny we wszystkie dni robocze. Oczywiście w niektórych sytuacjach Poczta Polska Wałbrzych godziny otwarcia może zmienić danego dnia w związku ze świętami czy dniami wolnymi od pracy. Dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką poczty Wałbrzych, aby uzyskać aktualne informacje związane z godzinami otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Wałbrzych jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 826

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 04:58:18

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy