Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wałbrzych 14 Władysława Orkana 50


PNA placówki: 58-309
Miejscowość: Wałbrzych
Ulica: Władysława Orkana 50
Gmina: Wałbrzych
Powiat: Wałbrzych
Województwo: dolnośląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Wałbrzych | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Wałbrzych

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Wałbrzych oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Wałbrzych zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Wałbrzych godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Wałbrzych są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Wałbrzych jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Wałbrzych daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 254

Ostatnio przeglądane: 2024-04-23 23:14:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy