Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wałcz 1 Tuczno Wolności 9


PNA placówki: 78-640
Miejscowość: Tuczno
Ulica: Wolności 9
Gmina: Tuczno
Powiat: wałecki
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Tuczno. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Tuczno usługi

W budynku poczty Tuczno możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Tuczno zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Tuczno, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Tuczno obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Tuczno godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Tuczno możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Tuczno są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 258

Ostatnio przeglądane: 2024-04-22 16:01:51

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy